GRĄŽINIMO GARANTIJA

Jei nusipirkote prekę ir pastebėjote, kad ji yra nekokybiška, Jūs turite teisę grąžinti tokią prekę mums per 14 kalendorinių dienų nuo pristatymo Jums dienos. Tokiu atveju netinkamos kokybės prekė nemokamai pakeičiama į kokybišką prekę arba Jums grąžinami sumokėti pinigai.

Prekių grąžinimas

Mes siekiame, kad būtumėte patenkinti pirkiniais ir mūsų darbu. Gavę siuntinį, atidžiai jį apžiūrėkite. Jei, pristačius jūsų prekę, pastebėjote, kad ji sugadinta, ir norite ją grąžinti, prašome susisiekti su mumis el. paštu arba telefonu nedelsiant ir pateikti tokią informaciją: įsigytos prekės ir jos užsakymo numerį, taip pat nurodykite grąžinimo priežastį (sugadinta, ne ta prekė, ir pan.).

Kokybišką prekę galite grąžinti per 14 kalendorinių dienų nuo prekės pristatymo dienos, jei:

 • - Prekė yra tvarkingoje, originalioje pakuotėje.
 • - Prekės įpakavimo išvaizda iš esmės nepasikeitė (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt., kurių nebūtina nuplėšti norint apžiūrėti prekę)
 • - Prekė nebuvo naudota ir (arba) sugadinta. Elektroninė įranga laikoma naudota, jei ji buvo įjungta, aktyvuota ar užregistruota gamintojo sistemoje, kurioje pradėtas skaičiuoti garantinis terminas bei aktyvuotos kitos teikiamos paslaugos.
 • - Prekė yra pilnos komplektacijos su visa gamintojo pridedama dokumentacija.
 • - Turite prekės įsigijimo dokumentą.

Kokybiškos prekės negali būti grąžinamos, jei prekė bus surinkta pagal specialų ir asmeninį pasirinkimą, kurie pateikiami prekės užsakymo metu. Todėl remiantis LR CK 6.228-10 str. 2 d. 3 p. nuostatomis atsisakyti ir grąžinti kokybiškos prekės negalėsite. Taip pat perkant juridinio asmens vardu prekės grąžinti negalėsite.

Daiktų grąžinimas vyksta vadovaujantis 2001m. birželio 29d. Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 217 “Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo”.

Grąžinamas daiktas privalo būti pilnai sukomplektuotas. Už pilną daikto sukomplektavimą ir supakavimą atsakote Jūs. Jeigu daiktas nėra pilnai sukomplektuotas ir tinkamai supakuotas, Mes ar Mūsų atstovas nepriima daikto grąžinimui.

Garantijos

Visoms prekėms taikomi gamintojų nustatyti garantiniai terminai. Prekei, sugedus garantiniu laikotarpiu, garantinis remontas atliekamas nemokamai. 

Visos garantinės sąlygos (garantinis terminas, telefonai ir kt.) yra nurodytos garantiniame talone.


Pateikdami prekę garantiniam remontui būtinai pateikite pirkimo dokumentą ( lizingo dokumentai ir kt.) ir užpildytą garantinį taloną.

Garantinio aptarnavimo metu pakeitus remontuojamą sugedusį komponentą kitu, garantinio aptarnavimo laikotarpis naujai įrangai nepratęsiamas ir nepradedamas skaičiuoti iš naujo.

Užsakovas patvirtina, kad įrenginyje esanti programinė įranga yra legali. Atsakomybė už nelegalios programinės įrangos naudojimą tenka įrenginį remontuoti pateikusiam asmeniui. 

Garantija netaikoma programinei įrangai ir informacijai, saugomai kompiuterinės įrangos kaupikliuose. Rekomenduojame pasigaminti ir nuolat atnaujinti informacijos kopiją.

 

Garantiniam remontui iš „Nesiojami.lt“ pirktas prekes galite pateikti šiuo adresu:

Vilnius, Balčikonio g.3 ; Telefonas: +370 5 2195763. el.paštas info@nesiojami.lt

Jeigu jus gyvenate ne Vilniaus mieste , susisiekite su mumis ir mes užsakysime kurjerį kompiuteriui paimti.

Gali būti išrašyta sąskaita už diagnostiką ir transportavimą (jei šios paslaugos bus suteiktos), jei:
•    Gedimas dėl vartotojo kaltės ir klientas atsisakė mokamo remonto.
•    Neužfiksuotas gedimas.
•    Problema dėl netvarkingos/neoriginalios OS.


Diagnostikos kaina 15 Eur su PVM. Transportavimo išlaidos 5 Eur su PVM


Vilnius, Balčikonio g.3 ; Telefonas: +370 5 2195763