Neveikia kompiuteris ar kitos problemos su kompiuteriu? Neverta taisyti pačiam. Kam savarankiškai lysti į sudėtingą kompiuterio architektūrą. Neverta greitai bandyti suprasti ir išmokti operacinės sistemos plonybes. Specialistas padarys viską greičiau, kokybiškiau ir su garantija.

Visų kompiuterių pagalba – kompiuterinis servisas specializuojasi kompiuterių remontu ir aptarnavimu bei programiniu palaikymu. Mes remontuojame visų gamintojų nešiojamus ir stacionarius kompiuterius. Visiems darbams suteikiama garantija. Mes pasistengsime, kad Jūsų kompiuterio remontas Jums nesuteiktų nepatogumų.

Profesionalus kompiuterių remontas Vilniuje mūsų servise. Darbus atliekame pagal gamintojų reikalavimus ir rekomendacijas, aptariame alternatyvas ir ieškome geriausio kainos ir kokybės sprendimo. Malonus ir greitas aptarnavimas garantuotas. Remontuojame visų gamintojų nešiojamus kompiuterius.

Registracija remontui:

tel. (8 5) 219 5763 arba el. paštu: info@nesiojami.lt

Adresas: J. Balčikonio g. 3, Vilnius

 

 

Remonto užklausa

    Kad užtikrintume sklandų svetainės veikimą ir galėtume pagerinti Jūsų naršymo patirtį, svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Slapukų informaciją galite pakeisti naršyklės, kurią naudojate, nustatymuose. Daugiau apie slapukus skaitykite privatumo politikoje.